.

.
.

27 Mart 2014 Perşembe

GÜNDEM DIŞI

Dünden itibaren bir karar aldım, seçim günü akşamına kadar kendimi gündemden uzak tutup kafamı rahatlatmaya çalışacağım. Paçavraya döndük, böyle giderse lime lime olacağız ruh sıkıntısından. Ve kararımı uygulamaya koyup uzun bir park yürüyüşünün ardından bir sergiyle günümü renklendirdim. Biraz fazla fotoğraf içeren bir post olacak ama belki sizin de kafanızı dağıtmanıza yardımcı olur:


İlk gördüğüm alev ağaçları oldu, çılgın bir kırmızıyla çiçeğe durmuşlar.Kuş evlerinin güzelliğine bakar mısınız? Bunları üniversite öğrencileri yapıp, süsleyip ağaçlara yerleştirdiler. Çoğunun üstünde yapanların ismi yazılı.


Erguvanlar açmış. (Küçük fotoğrafları tıklayıp büyütebilirsiniz)

 

Gölet ve ağaç ahalisinin keyfi yerinde

Aşağıdaki fotoğraflar "Kadın Gözüyle Kadınlık Halleri" sergisinden. Onlar da benim keyfimi yerine getirdiler (tıklayıp büyütün lütfen):


Filiz Özbey (1.lik ödülü)


Dilek Erim (2.lik ödülü)


Gamze Öztürk


Emel AltayPınar Özbektaş


Selma Öztürk


Şerife Keser


Ayça Ersen

Ve bu da günün finali, kedili kahve :)


Bahar dolsun gönlünüze...

8 yorum:

 1. harika bir post, gözüm gönlüm açıldı gerçekten teşekkürle :)

  YanıtlaSil
 2. İçim açıldı fotoğraflara baktıkça , gündemden uzaklaşmaya gerçekten çok ihtiyacımız var hepimizin. Nefes alamaz hale geldik. Ama tamamen kendini kapatınca da olmuyor :(

  YanıtlaSil
 3. Resimler harika.. doğa harika..
  Çok teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
 4. ayyyy çok iyi geldi bu post bana..
  ilaç kıvamında

  YanıtlaSil
 5. O Kedili Kahve de çok güzelmiş .....

  YanıtlaSil
 6. Gündemdeki konular hep kafamızda, içimizde, düşünmemek mümkün değil. Ama çevremizdeki güzellikleri fark ederek, küçük dinlenme molaları da gerçekten insana iyi geliyor, rahatlatıyor.
  "Kadın Gözüyle Kadınlık Halleri" Sergisi kadınlarımızın ustalıklarını bir kez daha kanıtlıyor. Ne güzel bakış açıları yakalamışlar. Her biri sanki bir öykü anlatıyor.
  Bahar içimize de yansısın... Selam-sevgiler.

  YanıtlaSil
 7. sayende bahar doldu gönlümüze. pek güzel bir karar almışssın gündem dışı yazarak. içimiz şişti hayattan soğuduk vallaha.

  YanıtlaSil
 8. O kuş evleri nasıl da güzelmiş öyle.

  YanıtlaSil