.

.
.

30 Aralık 2009 Çarşamba

NOEL BABA ZİYARETLERİ

Dündenberi Noel Baba bütün mesaisini bizim apartmanda tamamladı. Zavallının merdiven ine çıka canı çıktı, bir ara korktum tıkanıp kalp krizi geçirecek koca göbeğiyle diye. Uzun zamandır bu kadar ardarda muhatap olmamıştım kendileriyle, pek mutlu oldum pek.


İlk önce şu gördüğünüz şirin zarf ulaştı elime. Kocaman yürekli bir öğretmenin yönlendirmesiyle minicik parmakların yaptığı bu şeker kart beni nasıl sevindirdi bir bilseniz. Dilerim her birinin yüzü yeni yılda hep gülsün, çocukluğunu doyasıya yaşayabilsin, anneleri, babaları her zaman yanlarında olsun.

Leylak Dalı'na ne yakışır? Leylak rengi bere yakışır. Bu inceliği kim düşünür, sevgili Nur düşünür. Yeni yılda onun ellerinin sıcaklığıyla örülmüş bere benim başımı da sıcacık tutacak. Benim gönlümden de en sıcak teşekkürler ona gidecek.

Bu güzellikler de Lale'mden. Selim İleri'nin İstanbul serisinden bir kitap ve asıl beni 12'den vuran çınar yaprağı. Lalecim koru yürüyüşlerinden birinden getirmiş onu ve yağmur damlalarıyla birlikte bana yollamış, İstanbul kokusuyla geldi. Sağolsun, bu kadar incelikli dostlar edinmeme sebep olan blogum da varolsun. Dündenberi aldıklarım bugüne kadar bana verilmiş en özel hediyeler. Binlerce teşekkür ve kucak dolusu sevgi hepsine gitsin. Yeni yıl hepimize sağlık ve huzur getirsin...

Not: Belki 10 yıldır yeniyıl kartı almamıştım, herbiri ayrı güzellikte bir sürü kartım oldu, çocuk sevincindeyim...

6 yorum:

 1. Doğrusu okurken ben de mutlu oldum.

  YanıtlaSil
 2. hediye almak kadar güzel birşey varmı..iyi günlerde kullanın..mutlu seneler

  YanıtlaSil
 3. Hediye alınca sevinen bir insana hediye vermekten daha keyifli ne olabilir?
  Hediye alma sevincin yıl boyu sürsün, Leylakcığım!
  :))

  YanıtlaSil
 4. Nurşen'cim,
  Canım benim, senin güzel kart etkinliğin sayesinde benimde unuttuğum güzel dilekli kartlarım oldu.
  Hediyelerini iyi günlerde kullanmanı dilerim, bu arada mahçup oldum ama yazınlada onure oldum.
  Yeni yılını canı gönülden kutlar, ailenle, sevdiklerinle geçireceğin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl ve yıllarının devamını dilerim.
  Sevgiyle yanaklarından öperim...

  YanıtlaSil
 5. harikaaa

  mutluluğun 2010 da da sürsün
  sevgilerimle

  YanıtlaSil
 6. sen mutlu oldunya leylak dalıcım , ben daha çok mutlu oldum. Çook öptüm seni

  YanıtlaSil